باسمه‌تعالي

طي روزهاي شنبه و يكشنبه يازدهم ودوازدهم مهر ماه جاري مراسم تجليل از مربيان ارجمند قرآني فعال در يكصد و چهل شعبه دارالقرآن الكريم اصفهان از ساعت ۱۵ لغايت ۱۷:۳۰ برگزار گرديد.

در اين مراسم كه مصادف با ايام شكوهمند پاسداشت عيد باسعادت غدير و دهه ولايت و امامت بود و در محل سراي عطار، از عطاياي بسيار زيبا و شكوهمند خانواده خيّر نيكوكار تباشيري بود. طبق برنامه تنظيمي، ابتدا توسط قاري مدعو آياتي از كلام‌الله مجيد تلاوت گرديد

 ghoran

سپس حاضرين نسبت به سرود جمهوري اسلامي اداي احترام نمودند،‌آنگاه گروه «بصائر» برنامه‌هاي دلنواز تواشيح را ارائه نمودند.

 tavashih1

 tavashih

پس از آن نونهال محترم ۴ ساله آقاي علي فقيهي با خطبه‌خواني هاي شگفت‌انگيز خود به مناسبت واقعه غدير و ابراز كمالات مولاي متقيان حضرت علي‌بن‌ابي‌طالب ، حاضرين را مشعوف ساخت و در حاليكه پيوسته از طريق ويدئو پروژكتور عبارات زيبا و تصاوير ارزنده‌اي در معرض ديد حضار قرار مي‌‌گرفت

koodak

 koodak1

 koodak2

 koodak3

 سخنراني حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمين گرجي رياست محترم هيئت‌مديره آغاز شد. ايشان ضمن برشمردن ويژگي‌هاي مهم واقعه غدير و اداي توضيحاتي تأثير بخش در اين راستا، از تلاشهاي كاركنان مؤسسه در بخشهاي مختلف و واحدهاي تازه تأسيس و نيز از برنامه‌هايي كه به لطف الهي در آينده نزديك كليد خواهد خورد ياد نمودند و ضمن قدرداني ويژه از مربيان پرتلاش در كليه شعبه‌ها و تقدير از جان‌فشاني‌ها و ايثار آنان، همكاري‌هاي آنان را در گره‌گشائي از مشكلات پيش‌روي مؤسسه، بسيار مؤثر دانست و از آنان خواست تا با همت‌هاي همه‌جانبه خود زمينه پيشرفت هر چه بيشتر مؤسسه را د رگسترش فعاليتهاي قرآني گسترده‌تر نمايند. 

 sokhanrani

 sokhanrani1

 sokhanrani2

در خاتمه نيز از سادات حاضر در همايش با اهداء شاخه اي گل از دست رئيس و اعضاء هيئت‌مديره و ساير مسئولين و نيز با تقديم هديه‌اي به خانواده محترم شهداء و مربيان گرامي شعب تقدير به عمل آمد.

 sadat

 sadat1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید