باسمه‌تعالي


در ايام ميلاد بهجت اثر و منورالنور خاتم‌الانبياء حضرت محمدابن‌عبدا... صلی الله علیه و آله و سلم ، جلسه مشترك اعضاء محترم ستاد فرهنگ سلامت شهرداري اصفهان با حضور مديرعامل مؤسسه دارالقرآن الكريم اصفهان حجت‌الاسلام اژه‌اي و تني چند از ديگر مسئولان مؤسسه در محل مركزي مؤسسه برگزار شد.
ابتدا فضاي جلسه با انوار آيات الهي منور گرديد.
سپس آقاي مهماندوست دبير ستاد مذكور توضيحاتي پيرامون برنامه‌ها و روند كار ستاد به جلسه ارائه نمود و لزوم توجه به بخش سلامت مردم را يادآور شد و نيز از توليدات و محتواهاي علمي كه از سوي ستاد براي مخاطبين تهيه گرديده است ياد نمود و نيز افزود ما با راه‌اندازي خانه‌هاي سلامت در مناطق مختلف شهر و محور قرار دادن مساجد توانسته ايم تاكنون ۲۰۰ محله را تحت پوشش قرار دهيم و جمع زيادي از مردم را به طور رايگان با بهره‌گيري از مربيان و متخصصين خبره با اصول اين امر مهم آشنا نمائيم.
سپس آقاي اژه‌اي پيرامون جمعيت تحت پوشش مؤسسه از طريق دانشگاه ، مدارس و شعب و برنامه‌هائي كه اين دستگاه براي هر گروه از آنان دارد، توضيحاتي ارائه نمود و از اعضاء ستاد خواسته شد تا ستاد سرفصلهاي برنامه‌هايشان را به منظور ارائه به مربيان ، دانش‌آموزان ، فراگيران قرآني و ساير افرادي كه با اين مؤسسه مرتبط مي‌باشند قرار دهند تا ان‌شاء‌ا... به نحو مطلوبي مورد استفاده قرار گيرد.
در ادامه آقاي محمدرضا گرجي در خصوص راههاي تعامل مؤسسه با ستاد فرهنگ سلامت و چگونگي آموزشها در دانشگاه، مدارس و شعب سخن گفت و در خاتمه مقرر شد اطلاعات به تفكيك در اختيار ستاد قرار گيرد تا ستاد براي اجرائي شدن امور اقدامات لازم را به عمل آورند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید