باسمه‌تعالي

روز دوشنبه مورخ ۲۸/۱۰/۹۴ جلسه‌اي با حضور حجت‌الاسلام‌ والمسلمين صادقي مديركل اوقاف استان اصفهان و در حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمين گرجي رياست هيئت‌مديره مؤسسه دارالقرآن الكريم اصفهان در محل دفتر مركزي مؤسسه تشكيل گرديد.

ابتدا آياتي از كلام‌ا... مجيد تلاوت شد، سپس رئيس هيئت مديره مؤسسه توضيحاتي در خصوص نحوه ايجاد اين مؤسسه قرآني، تعداد شعبه‌هاي وابسته و تعداد مربيان و فراگيران قرآني و مدارس دارالقرآن و دانشگاه قرآن و عترت ارائه نمودند. ايشان اضافه كردند براي آينده اين مؤسسه افقها و طرحهاي جديد در نظر گرفته شده كه طرحهايي بسيار ارزنده در راستاي آموزشهاي قرآني مي‌باشد و قطعاً اينگونه طرحها نيازمند همكاري و مساعدتهاي شايسته همگان مي‌باشد.
مديركل محترم اوقاف نيز ضمن اظهار خرسندي از حضور در اين مؤسسه و آشنائي با پاره‌اي از اهداف آن به برخي از فعاليتهايي كه بر عهده آن اداره كل مي‌باشد، اشاره نمودند و از برنامه‌هايي كه در راستاي به ثمر رساندن اهداف اعلام شده از سوي مقام معظم رهبري در رابطه با طرح ملي حفظ قرآن در دستگاه متبوعشان در دست اجرا دارند، ياد نموده و در خاتمه نيز فرمودند، ما نيز مصمم هستيم براي مهجوريت‌زدائي از قرآن كريم هرچه در توان داريم به كار گيريم و آمادگي خود را براي تنظيم تفاهم‌نامه‌اي با اين مؤسسه براي حصول امور مذكور را اعلام نمودند.
اين جلسه ساعت ۱۶ با ذكر دعا خاتمه يافت.

۲۰۱۶۰۱۱۸ ۱۴۱۱۳۰

 

۲۰۱۶۰۱۱۸ ۱۴۱۱۵۵

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید