باسمه‌تعالي


اولين جلسه برگزاري «جشنواره سراسري مدارس، مراكز شهرستاني و شعب دارالقرآن الكريم اصفهان» در ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه مورخ ۲۹/۱۰/۹۴ در محل دفتر مركزي مؤسسه برگزار شد.
در اين جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمين گرجي رياست هيئت‌مديره مؤسسه، مديران مدارس مؤسسه، مديران امور مراكز شهرستانها و امور شعب و مسئولان بعضي مناطق شعب و بعضي از مناطق شهرستانها نيز حضور داشتند.
ابتدا آياتي از كلام‌ا... مجيد تلاوت شده سپس آقاي محمدرضا گرجي مدير آموزش و پژوهش و نيروي انساني مؤسسه راجع به محورهاي مختلف طرح توضيحاتي در جمع حاضران ارائه داد . همچنين جزوه‌اي كه حاكي از عناوين و شرح مختصري از طرح بود، بين حضار توزيع گرديد و از آنان خواستار ارائه پيشنهادات و راهكارهايي جهت اجراي آن شد.
سپس حاج آقا دكتر رضواني ضمن اداي توضيحاتي درباره برگزاري بعضي مسابقات قرآني و جشنواره‌هائي كه درباره قرآن برگزار مي‌شود، اشاراتي نمود و در خصوص اهدافي كه نتايج آن شاخص و ارزنده باشد و آنگونه هدفهايي كه دچار آفت‌زدگي نشود، و انگيزه‌هايي ايجاد نمايد آسيب‌شناسانه و با عنايت به آيات توانمند قرآن در راستاي درمان دردهاي جامعه كارآيي لازم را داشته باشد يادآور شد. در خاتمه رئيس هيئت‌مديره از حاضرات خواستند تا با ارائه پيشنهادهاي سازنده و مكتوب در جهت رسيدن به اهداف بلند طرح اقدام نمايند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید