باسمه‌تعالي


روز سه‌شنبه مورخ ۱۸/۱۲/۹۴ از طرف دارالقرآن جلسه‌اي با حضور مسئولين مراكز شهرستانها در محل سراي عطار برگزار شد، در اين جلسه كه حضرات حجج‌الاسلام‌حاج شيخ مهدي مظاهري مؤسس محترم دارالقرآن حاج آقا گرجي رئيس هيئت مديره، مديرعامل محترم حاج آقا اژه‌اي و تعدادي ديگر از علما حضور داشتند، ابتدا آياتي از كلام‌ا...‌مجيد تلاوت شد. سپس آقاي خدائي مسئول محترم امور مراكز شهرستانها ضمن خيرمقدم، مقدمه كوتاهي مطرح نمود و از مسئولين مراكز درخواست نمود تا آنان نسبت به نحوه فعاليتها، پيشرفتها و موفقيتها و احياناً مشكلات و كمبودهاي خود در مراكز مربوطه نظريات خود را به جلسه ارائه نمايند و لذا اكثر مسئولين به تشريح مسائل مربوط به حوزه فعاليت خود پرداختند و آقايان گرجي، اژه‌اي و خدائي هر يك در پاسخ اظهارات مدعوين توضيحاتي دادند و ارائه طريق نمودند.
يادآور مي‌شود در اين قسمت پيشنهاداتي نيز از سوي حضار مطرح گرديد و مورد استقبال مسئولين واقع شد. ان‌شاء‌الله براي اجرائي شدن آنها اقداماتي از سوي مؤسسه صورت خواهد گرفت.
جالب توجه اين كه حاج شيخ مهدي مظاهري كه از بانيان اصلي مؤسسه بوده‌اند از شنيدن توضيحات حاضرين كه عمدتاً در راستاي تحقق اهداف بوده و در گسترش و ترويج فرهنگ قرآن و اهل‌بيت تأثيرات بسزايي داشته است خرسند شده وعليرغم كهولت سن و بيماري با سخنان ارزنده خود، حاضرين را خرسند ومشعوف نمودند اين جلسه پس از آنكه مهمانان از دست باني مؤسسه تقديرنامه‌هائي دريافت نمودند ساعت ۱۷ خاتمه پذيرفت.

 

011

 

022

 

033

 

044

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید