خبر
روز ۳شنبه مورخ ۲۸/۲/۹۵ جلسه‌اي با حضور حاج آقا گرجي رئيس هيئت مديره، حاج آقا اژه‌اي مدير عامل و ساير مسئولين مؤسسه و مديران مدارس وابسته به مؤسسه بزرگ دارالقرآن الكريم اصفهان در محل دفتر مركزي تشكيل گرديد.
در اين جلسه ابتدا آياتي از كلام الله نور تلاوت شد و پس از ذكر مقدمه‌اي توسط آقاي محمدرضا گرجي، توسط آقاي يادگاري‌فر، گزارشي از علت و انگيزه برگزاري همايش تجليل از معلمان در محل تالار دكتر شريعتي دانشگاه و برشمردن ويژگي‌هاي محل مذكور براي برپائي گردهمائي فوق و پاره‌اي مسائل ديگر به جمع حاضر ارائه نمودند. پس از آن آقايان خدائي و بردال هر كدام توضيحاتي دادند و سپس آقايان رحمتي، فولادگر، روستا و ساير مديران مدارس هر كدام از برجستگي‌ها و فوق العاده بودن برنامه مذكور سخن گفتند در عين حال مقرر شد چنانچه پيشنهاداتي نيز در خصوص بهتر برگزار شدن چنين برنامه‌هايي در نظر دارند، به صورت مكتوب به مسئولين مؤسسه ارائه نمايند تا ان‌شاءالله مد نظر قرار گيرد.
در خاتمه نيز حجت الاسلام و المسلمين گرجي با توجه به پيام‌ها و گزارشاتي كه در خصوص رضايتمندي معلمان و خانواده‌هاي محترم آن‌ها دريافت كرده‌اند از كليه عوامل برگزاري قدرداني نمودند و در پايان تقديرنامه‌هايي به يكايك مسئولين مدارس توسط مدير عامل محترم تقديم گرديد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید