خبر
از ساعت ۷:۳۰ صبح امروز يكشنبه مورخ ۳/۵/۱۳۹۵ جلسه مديران مدارس مؤسسه بزرگ دارالقرآن الكريم اصفهان در محل مدرسه شماره يك دارالقرآن واقع در بازارچه بيدآباد تشكيل شد. در اين جلسه كه حجت الاسلام و المسلمين حاج آقا حسين مظاهري از اعضاء هيئت مديره ، حجت الاسلام و المسلمين گرجي رئيس هيئت مديره، حجت الاسلام و المسلمين اژه‌اي مدير عامل، حاج آقا حسين احمدي معاون اداري و مالي، آقاي محمدرضا گرجي مدير نيروي انساني و بعضي مسئولين ديگر مؤسسه و مديران مدارس نيز حضور داشتند، ابتدا آيات نور تلاوت شد. سپس اشاره‌اي به تصميمات متخذه در مجتمع آموزشي شد و توصيه‌هاي يكي از بزرگان در خصوص نحوه تربيت فرزندش به مديران مدارس مطرح گرديد و مسائلي كه شايسته است به يك نوجوان آموزش داده شود تا براي او و جامعه مفيد باشد، عنوان گرديد. در ادامه از مديران مدارس درخواست شد در خصوص رسيدگي به موقع و دقيق حساب‌ها، مسائل بيمه، ماليات، مرخصي زايمان خواهران و چگونگي بهره‌گيري از ساير مرخصي‌ها و همچنين نحوه بهره‌مندي از تخفيف‌ها براي دانش‌آموزان مباحثي صورت پذيرفت و توضيحاتي ارائه گرديد.
در ادامه مقرر شد راجع به اضافه نمودن نيرو در مدارس در جلسه بعدي تصميم گيري شود، ضمناً قرار شد آقاي روستا در خصوص تعداد معاونان مدارس فرم معمول در اداره آموزش و پرورش را بگيرند تا بر اساس آن تصميم گيري به عمل آيد. در عين حال مقرر شد چنانچه مدرسه‌اي يا مديري بر اساس تلاش‌هاي وافر حائز رتبه‌هاي ارزنده‌ اي بشود، امتياز لازم در نظر گرفته شود و اقدام مقتضي به عمل آيد.
حاج‌ آقا مظاهري در جمع‌بندي مطالب و با عنايت به فعاليت‌هاي صورت گرفته در مؤسسه، دارالقرآن را سرمايه‌اي عظيم دانستند و گفتند بايد در پيشبرد امور مربوطه همت ويژه‌اي بشود و رئيس هيئت مديره نيز اظهار نمودند: هدف مؤسسين و بنيانگذاران از جمله حجت الاسلام و المسلمين حاج شيخ مهدي مظاهري ترويج و اشاعه فرهنگ قرآن بوده و اضافه كردند بايد خروجي اين مؤسسه در بخش مدارس، دانش آموزاني باشد كه اهل اذان، نماز، عبادت و حفظ قرآن شده باشند، اگرچه در اين راستا تلاش‌هاي فراواني صورت گرفته امَا تا رسيدن به قلّه‌ راه درازي در پيش داريم و كار و تلاش و همت را بايد فراوان‌تر كرد.
اين جلسه با دعاي براي سلامتي و فرج امام زمان (عج) خاتمه يافت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید