سه‌شنبه مورخ ۲۶/۵/۹۵ جلسه شوراي راهبردي مؤسسه بزرگ دارالقرآن الكريم اصفهان با حضور رئيس هيئت مديره حجت الاسلام و المسلمين گرجي، مديرعامل حجت الاسلام و المسلمين اژه‌اي، حاج آقا احمدي معاون اداري مالي و ساير مسئولين در محل دفتر مركزي مؤسسه برگزار گرديد، در آغاز آياتي از كلام الله مجيد تلاوت گرديد، سپس بعضي مصوبات جلسات گذشته مرور شد.
در اين جلسه مقرر شد نامه و مسائل مربوط به جذب كمك‌هاي مردمي با درايت بيشتر پيگيري شود.
در خصوص بخش‌هاي مختلف شامل نرم‌افزار و تايپ و تكثير و چگونگي ساماندهي آن‌ها مقرر شد از جهات مختلف كارهاي كارشناسي انجام شود و بعد از آن تصميم‌گيري به عمل آيد، در خصوص نحوه بهره‌گيري از مهر مؤسسه گفتگوهائي شد و با عنايت به اين‌كه بهره‌گيري از مهر ممكن است بار حقوقي داشته باشد. لذا مسئولين بخش‌هاي مختلف اعم از شهرستانها، شعب و ديگر قسمت‌ها لازم است فرم‌هاي تعهد مربوطه را امضاء و متقبل عواقب بعدي آن باشند.
حاج آقا گرجي در خصوص تأسيس و بازگشائي دفاتر خيريه – دفتر بسيج- تعاوني مسكن، نحوه پيشبرد امور در بخش شكوفه‌ها و موضوعات ديگر مطالبي مطرح نمودند و مقرر شد براي به ثمر رسيدن هر يك بررسي‌ها مذاكرات و كارشناسي‌ها لازم صورت بگيرد و در جهت اجرائي شدن آن‌ها پيگيري‌هاي ضروري به عمل آيد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید