سي و ششمين جلسه راهبردي مؤسسه بزرگ دارالقرآن الكريم اصفهان روز سه‌شنبه مورخ ۶/۷/۹۵ با حضور حجت‌ الاسلام و المسلمين اژه‌اي مدير عامل و حاج آقا احمدي معاون اداري مالي و ساير مسئولين بخش‌هاي مختلف در محل دفتر مركزي تشكيل گرديد.

ابتدا آياتي از كلام الله نور تلاوت شد، پس از آن دبير جلسه مصوبات جلسه گذشته را مطرح نمود، سپس جلسه وارد مذاكرات و اظهارنظرها و پيشنهادات شد و هر يك از مسئولين حاضر به طور جداگانه مسائل مربوطه را مطرح نمودند. در بخش اول مدير نيروي انساني، آموزش و پژوهش توضيحاتي در خصوص فعاليت‌هاي حوزه خود داد و مقرر شد جهت تصميم‌گيري اصولي در جهت موارد مطروحه، مدير ياد شده با مسئول امور شعب نيز مشتركاً در جلسه‌اي موضوعات را مورد مداقه قرار دهند و نتايج حاصله را در جلسه بعدي گزارش نمايند.
مدير نيروي انساني در اين جلسه از چاپ و انتشار چند جلد كتاب كه از محصولات تازه مؤسسه مي‌باشد سخن گفت و توضيحات بيشتر پيرامون آن‌ها نيز به جلسات آتي موكول شد وي همچنين يادآور شد كه در آينده از دست‌اندركاران اين كتاب‌ها تجليل خواهد شد.
در خصوص چگونگي نصب تابلو جديد و نحوه برگزاري سمينار سبك زندگي قرآني با همكاري دانشگاه و جهاد دانشگاهي نيز توضيحاتي به جلسه رائه گرديد و قرار شد مديرعامل مؤسسه نيز در جلسه بعدي با دانشگاهيان شركت نمايد.
طبق پيشنهاد معاون اداري مالي مقرر شد هر مكاتبه‌اي كه قرار است از مؤسسه با ديگر دستگاه‌ها انجام شود پاراف مسئول واحد را نيز داشته باشد.
اين جلسه ساعت ۱۰ صبح با ذكر دعا و صلوات خاتمه يافت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید