بسمه تعالي


جلسه شوراي مديران مدارس صبح روز يكشنبه مورخ ۲۵/۷/۹۵ با حضور حجت‌الاسلام و المسلمين اژه‌اي مدير عامل مؤسسه دارالقرآن الكريم و مدير نيروي انساني پژوهش و آموزش و مديران محترم مدارس مؤسسه در محل دفتر مركزي پس از استماع آياتي از كلام الله مجيد برگزار شد.
سپس مستندي با مضمون روش‌هاي آموزشي و پژوهشي در بعضي مدارس كشورهاي خارج و داخل پخش شد تا مديران با شمه‌‌اي از نحوه تدريس و مسائل پرورشي و متدهاي آموزشي آرام و چگونگي برخورد ملايم و معنوي با دانش‌آموزان آشنا شوند.
پس از آن از كتاب تازه تأليف شده توسط مديريت نيروي انساني كه برگرفته‌اي از كتاب جالب «من زنده‌ام» مي‌باشد رونمايي شد. در ادامه آماده شدن كتاب «گلستان مهر» كه مي‌تواند در مدارس دخترانه و پسرانه مورد استفاده قرار گيرد، يادآوري شد.
آن‌گاه حجت‌الاسلام و المسلمين اژه‌اي مديرعامل سخناني در رابطه با شروع مرحله دوم واقعه عاشورا كه از طرفي اسارتها و از سوي ديگر تبيين آن واقعه مهم، توسط حضرت زينب۳ و حضرت سجاد۷ و اشاره به اين‌كه ان‌شاءالله پس از تبيين واقعه مهم عاشورا و آگاهي يافتن مردم بيان نمودند. ايشان اضافه نمودند تبيين اين مسائل سبب آشنايي بيشتر مردم با چگونگي برخورد با مسائل سياسي، اقتصادي و اجتماعي خواهد شد و ان‌شاءالله منجر به ايجاد زمينه‌هاي ظهور حضرت ولي عصر (عج) خواهد گرديد.
سپس آقاي رحمتي نماينده حقوقي مدارس و خانم فولادگر و ديگر مديران حاضر در جلسه هر كدام در خصوص مسائل مختلف مربوط به توسعه و ايجاد تحول مطلوب و مؤثر در مدارس مؤسسه سخن گفتند.
اين جلسه ساعت ۱۰ خاتمه پذيرفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید