جلسه شوراي راهبردي (تخصصي) مؤسسه دارالقرآن الكريم اصفهان روز سه‌شنبه مورخ ۲۷/۷/۹۵ با حضور آقاي احمدي معاون اداري مالي مؤسسه و ديگر مسئولين در محل دفتر مركزي تشكيل شد و پس از استماع آياتي از كلام الله مجيد وارد شور گرديد.
ابتدا آقاي شيريان به نمايندگي از دبير جلسه صورتجلسه قبل را قرائت نمود و سپس آقاي سادات توضيحاتي درباره اموال موجود در شعب كه بعضاً مستعمل يا غيرقابل استفاده مي‌باشد، داد و مقرر شد ليست كامل آن طي دو هفته آينده تهيه و سپس درباره آنها تصميم‌گيري شود.
آقاي محمدرضا گرجي درباره تشكيل اتاق فكر و كارگروهي كه قادر به برنامه‌ريزي جهت كادرسازي و تربيت نيروهاي فعال قرآني باشد و در عين حال امكان ايجاد كرسي قرآني را داشته باشد سخن گفت و با توجه به توضيحات تكميلي آقاي فولادگر براي چاپ كتابي مستقل‌ و كارآمد جهت آماده‌سازي و توزيع در تمامي شعب و آموزش‌هاي قرآني به ويژه براي دانش‌آموزان اعم از پسران و دختران توضيحاتي داده شد و مقرر گرديد جمعي از صاحب‌نظران مؤسسه براي برگزاري نشستها و اخذ تصميمات مناسب در جلساتي منظم و مستمر مشتركاً اقدامات مؤثري به عمل آوردند.
همچنين در اين جلسه راجع به تصميم‌گيري نهائي در خصوص نحوه همكاري با سازمان مردم نهاد سرشت‌انديش و امضاء تفاهم نامه فيمابين مذاكراتي به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید