صبح روز سه‌شنبه مورخ ۴/۸/۹۵ جلسه شوراي تخصصي شوراي راهبردي مؤسسه دارالقرآن الكريم اصفهان در محل دفتر مركزي مؤسسه برگزار گرديد. در اين جلسه حجت‌الاسلام و المسلمين اژه‌اي مديرعامل مؤسسه حضور داشتند و ميهمان امروز اين جلسه جناب آقاي مهندس فضيلتي مدير عامل محترم خيريه ناصرين بودند. ابتدا آياتي از قرآن مجيد تلاوت گرديد.
آقاي مهندس فضيلتي از فعاليت‌هاي انجام شده در رابطه توسعه فعاليت‌هاي قرآني در ساير استان‌ها توضيحاتي دادند و از اقدامات ارزشمندي كه توسط مؤسسه خيرين قرآني اصفهان به ويژه در استان‌هاي مرزي و محروم صورت گرفته و حتي مشتمل بر شيعيان و اهل‌سنت بوده و تأثيرات مثبتي كه اين اقدامات در برداشته سخن گفت، وي ادامه داد تا كنون در طي ۷۰ دوره ميهمانان علاقه‌مند به فراگيري دوره‌هاي آموزشي قرآن را دعوت نموده‌ايم و آموزش‌هاي مربوطه را فراگرفته‌اند. در اين اردوها علاقه‌مندان، با اساتيد علوم قرآني و سرفصل‌هاي برنامه‌هاي اين كتاب آسماني و نيز با ساير مؤسسات مرتبط آشنا مي‌شوند. اين گردهمائيها از بركات ارزشمندي برخوردار بوده است.
در ادامه آقاي خدايي گزارشي از روند جلسه گذشته و اقدامات صورت‌گرفته خبر داد.
در اين نشست مقرر شد ساز و كار يك دوره تخصصي آموزشي از طرف مجمع خيرين قرآني براي مراكز شهرستانهاي وابسته به دارالقرآن تشكيل شود و همچنين طرح نسيم هدايت از سوي خيرين در شهرستان‌ها اجرائي شود و نيز سيستم جامع آموزشي دارالقرآن به مراكز شهرستان‌هاي تسري پيدا نمايد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید