صبح روز دوشنبه مورخ ۱۷/۸/۹۵ جلسه‌اي با حضور حجت‌الاسلام و المسلمين اژه‌اي مديرعامل و حجت‌‌الاسلام حاج سيد احمد سجادي از فرهيختگان حوزه‌هاي علميه و دانشگاه كه اخيراً عضو هيئت امناء مؤسسه دارالقرآن الكريم و عضويت هيئت مديره برگزيده شده‌اند به منظور آشنائي با مسئولين و ساير فعالان دارالقرآن در محل دفتر مركزي برگزار گرديد. پس از استماع آياتي از كلام‌الله مجيد ابتدا حاج‌آقا اژه‌اي به معرفي يكايك حاضرين و سوابق و مسئوليت‌هاي آنان پرداخت و علاوه بر آن حجت‌الاسلام و المسلمين سجادي را از روحانيون شاخص و توانمند برشمردند كه خدماتشان بيش از شهرتشان مي‌باشد، ايشان افزودند حاج آقا سجادي از جانبازان جنگ تحميلي، رياست دانشگاه قرآن شهرستان دولت‌آباد، مسئول مركز تحقيقات حوزه علميه اصفهان، مؤلف بيش از ۳۰ جلد كتاب و از مدرسين حوزه و دانشگاه و از اعضاء چند مؤسسه علميه و خيريه نيز هستند.
سپس حاج آقا سجادي گفتند: با عنايت به سوابق ديرينه‌ وسعت و اعتبار والاي دارالقرآن عليرغم مسئوليت‌هاي ديگري كه به عهده دارم، از طرف هيئت مديره، توفيق آن را يافته‌ام كه پس از آشنائي با افراد فعال در اين مؤسسه و سوابق و توان منديهاي آنان، جهت ايجاد تحولي در خور مؤسسه، مجموعه شعب و شهرستان‌ها و مدارس و دانشگاه با همكاري و همفكري همديگر قدم‌هاي مؤثري برداشته شود و با توجه به جايگاهي كه اين مؤسسه در بين آحاد جامعه دارد هم‌افزائي ايجاد كنيم و لازمه اين هدف نيز، به هم پيوستگي هرچه بيشتر نيروهاست و از توان فكري و تجارب هركس در جايگاه خودش بهره‌گيري نمود.
آقاي سجادي از حاضرين خواستار آن شدند كه عنداللزوم نظريات خود را به منظور بهبود و پيشبرد امور به اطلاع وي برسانند. وي بهره‌گيري از افراد صاحب‌نظري كه خارج از مؤسسه فعاليت دارند را نيز يادآور شدند تا به لطف الهي ارزيابي و قضاوت درستي به عمل آيد.
ايشان در خاتمه افزودند هدف ما بررسي آنچه انجام گرفته است نمي‌باشد، بلكه بايد تلاش كنيم كه چه اقداماتي براي بهبود امور بايد صورت بگيرد و ان‌شاءالله با الطاف الهي اين تلاش منشاء خير و بركت باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید