روز سه‌شنبه مورخ ۱۸/۸/۹۵ جلسه شوراي راهبردي تخصصي مؤسسه دارالقرآن الكريم در محل دفتر مركزي برگزار شد. در اين جلسه حجت‌ الاسلام و المسلمين اژه‌‌اي مديرعامل و حاج‌آقا احمدي معاون اداري مالي و ديگر مسئولين بخش‌هاي مختلف حضور داشتند و پيش از ورود به مباحث، آياتي از كلام الله مجيد تلاوت گرديد و سپس دبير جلسه مواردي از صورتجلسه پيشين را يادآور شد و سپس آقاي سادات راجع به آمار وسائل موجود در شعب توضيح داد و پس از آن آقاي بردال نسبت به اقدامات انجام شده در خصوص دفتر تاج گل واقع در خيابان پنج رمضان و نتيجه بخش شدن پيگيري‌هاي صورت گرفته در جهت رفع مشكلات آن قسمت توضيحاتي مطرح نمود و گفت طبق نظر مسئولين، دارالقرآن نسبت به مسائل محق بوده و ايرادي بر آن مترتب نيست چراكه بحمدالله مشكلي نيز براي همسايگان وجود ندارد.
قرار شد موضوع برگزاري سمينار سبك زندگي قرآني را برادران محمدرضا گرجي و يادگاري پيگيري نمايند و نتيجه را در جلسه بعدي مطرح شود.
قرار شد براي هر مركز شهرستاني كه دارالقرآن در آن فعاليت دارد، برنامه‌ريزي شود كه يك محفل قرآني با حضور آقاي فولادگر و آقاي بابائي و همكاريهاي آقاي خدائي برگزار شود و براي جلب كمك‌هاي مردمي اقدام شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید