صبح یکشنبه اول اسفند ماه ۱۳۹۵ جلسه مدیران و معاونان مدارس دارالقرآن الکریم اصفهان با حضور حجت الاسلام و المسلمین اژه ای مدیرعامل و آقای احمدی معاون اداری مالی و نمایندگان حقوقی مدارس در محل دفتر مرکزی مؤسسه برگزاری گردید و پس از استماع آیاتی از کلام الله مجید ابتدا گزارشی از سفری که با حضور بعضی از مسئولان مدارس دارالقرآن به استان یزد و ویژگی های خاص دو مدرسه ای که مورد بازدید قرار گرفته است و امکانات موجود در آن ها و نیز همکاری ها و همدلی های مؤثر اولیاء با مدارس به جلسه ارائه گردید.
در ادامه گزارش مذکور ذکر خیری نیز از شهداء، اساتید و بزرگان مجموعه های تحت پوشش آن مدیریت، همچنین اتاق فکری که برای پیشبرد امور ایجاد کرده اند، به روز بودن طرح ها، نقش های مؤثری که به اولیاء داده شده، طرح جالب سحرخیزان کوچک، به کار گرفتن امام جماعت و روحانی جوان و با استعدادی که در جذب دانش آموزان از هنرهای خلاقانه استفاده می نماید.
در مجموع سفر یاد شده موجب برداشت های ارزنده ای شده که به کارگیری بعضی از موارد آن منشأ اثرات خیری می تواند قرار گیرد. در ادامه مطرح شد که مدارس دارالقرآن نیز لازم است هماهنگ و منظم طبق برنامه های ارائه شده از سوی مؤسسه فعالیت های خود را انجام دهند.
در پایان مدیرعامل مؤسسه از فضائل و مناقب حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها ) سخن گفت و با ذکر ویژگی های بارز آن شخصیت والا جلسه را متبرک نمودند.

yazd2

yazd3

yazd1

yazd

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید