صبح روز سه شنبه مورخ دوم خرداد ماه ۱۳۹۶ جلسه‌اي با حضور رئيس هيئت مديره دارالقرآن الكريم اصفهان و جمعي از اعضاء هيئت مديره ، معاون اداري مالي، مسئولين قسمتهاي مختلف مؤسسه، مديران مدارس، مسئولان شعب و شهرستانها و مهماناني ديگردر محل سالن اجتماعات برگزار شد.
ابتدا آياتي از كلام الله مجيد تلاوت گرديد و سپس سرود جمهوري اسلامي نواخته شد و مجري برنامه، هدف از برگزاري اين جلسه را توديع و قدرداني از زحمات جناب حجت‌الاسلام والمسلمين حاج آقا مهدي اژه‌اي و معارفه جناب حاج آقا سيدمجيد عامليان به عنوان مديرعامل جديد اين مؤسسه برشمرد و سپس حاج آقا اژه‌اي به ايراد سخن پرداخت و آنگاه حاج آقا عامليان در محل جايگاه قرار گرفت و طي سخناني اشاره‌اي به اهداف كوتاه مدت و بلند مدت نموده و خواهان همكاري مجدانه همه نيروها كه در بخشهاي مختلف، از سمت و نقشي برخوردار هستند، شد.
در ادامه لوح‌هائي كه از سوي رئيس دارالقرآن، هيئت مديره و كاركنان و مدارس تهيه شده بود به حاج آقاي اژه‌اي اهدا و در پايان نيز حكم جامعي كه از طرف حجت‌الاسلام حاج آقا مهدي مظاهري مؤسس و رئيس دارالقرآن تهيه شده بود، در جمع حضّار قرائت گرديد.
در بخشهائي از اين حكم كه جناب آقاي سيدمجيد عامليان براي مدت ۵ سال به عنوان «مديرعامل مؤسسه دارالقرآن» معرفي شده‌اند، مسئوليت اداره دانشگاه، مدارس، شعب و ساير قسمتهاي وابسته به مؤسسه دارالقرآن الكريم به عهده ايشان واگذار شد و از محضر باريتعالي توفيقات شايسته در امر پيشبرد امور مربوط در همه زمينه‌ها، مسألت گرديده است.
و در پايان اين مراسم جناب حجت‌الاسلام والمسلمين سجادي طي سخناني از زحمات حاج آقا اژه‌اي تقدير و ضمن اشاره به سوابق وتوانمندي‌هاي جناب آقاي عامليان وي را فردي شايسته براي اداره اين مؤسسه خواند و براي ايشان توفيقات الهي مسألت نمود.
يادآور مي‌شود جناب آقاي عامليان مديرعامل جديد مؤسسه بزرگ دارالقرآن الكريم، طي نشستي كه در دفتر كارشان برگزار گرديد شعار خود را «صداقت، دلسوزي، تعاملات عاطفي انساني» اعلام و خداوند عليّ اعلي را براي تحقق شعار مذكور به ياري طلبيدند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید