پایگاه اطلاع رسانی موسسه جهانی سبطین علیهم السلام 


پایگاه اطلاع رسانی سبطین علیهم السلام سایتی است مذهبی که در جهت شناساندن دین مبین اسلام و مذهب تشیع به جهانیان تلاش می نماید . این سایت مشتمل بر قسمت های متنوع مذهبی ، آموزشی و علمی می باشد که به برخی از آنها اشاره می نماییم :


- کلام جاودان : بخش کلام جاودان شامل : مقالات قرآنی ، متن قرآن ، قصه های قرآن ، قرآن و اهل بیتعلیهم السلام ، دعاهای قرآنی ، ترجمه فارسی و ... می باشد .
- اهل بیت علیهم السلام : این بخش به زندگانی و سیره ی چهارده معصوم علیهم السلام ، مقالات ، معرفی کتاب و ... در مورد هر یک از معصومین پرداخته است .
-ادعیه و زیارات : کاربران می توانند در بخش ادعیه و زیارات به مفاتیح الجنان ، کلیات ادعیه و زیارات ، ادعیه ماههای سال ، متن ادعیه به همراه صوت ، مقالات ، شرح ادعیه و زیارات و ... دسترسی پیدا کنند .
- عقاید: این بخش به موضوعاتی چون منازل الاخره ، عدل، مقالات اعتقادی،معاد،توحید و پرسش و پاسخ به سوالهای اعتقادی می پردازد .
-خانواده: خانواده بخش دیگری است که در آن به مقالات حجاب ، بهداشتی ، خانواده، روانشناسی،کودک و نوجوان ، ازدواج و ... پرداخته شده است .
- اخلاق: موضوعاتی مانند اخلاق پسندیده،اخلاق ناپسند،مقالات اخلاقی،معرفی کتاب، علماء و اخلاق اسلامی ، احادیث تربیتی و ... در بخش اخلاق بیان شده است .
- تشیع: بخش تشیع به مقالات و کتابهای تشیع ، رد شبهات ، سوالات شیعه از اهل سنت ، غدیر و ... پرداخته است .
- مهدویت: از دیگر بخش های این سایت مهدویت می باشد که در آن موضوعاتی چون مقالات مهدویت ، زندگی نامه حضرت مهدی علیه السلام، مهدی در ادیان، اثبات غیبت ، وظایف منتظران ، حکومت مهدوی،نواب خاص امام زمان علیه السلام و ... بیان شده است .


این پایگاه اطلاع رسانی دارای بخشهای دیگری مانند :

پرسش و پاسخ ( ارسال سوال توسط کاربران و دریافت پاسخ )، اخبار شیعه ، گالری تصاویر ، طب اسلامی،وهابیت و ... نیز می باشد که امید است مورد استفاده کاربران قرار گیرد.

 

نشانی سایت www.sibtayn.com

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید