بسم الله الرحمن الرحیم

مجموعه ی مذهبی ندای شیعه در ماه رمضان سال ۱۳۹۱ هجری و در سالروز میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (علیه السلام) آغاز به کار کرد. هدف این مجموعه دفاع از مبانی مکتب حقه ی تشیع امامیه در برابر شبهات مکاتب مخالف و منحرف و گسترش باورهای اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم) است.

مجموعه ی ندای شیعه اولین مجموعه ی صوتی پاسخ به شبهات مذهبی است که به صورت فراگیر در فضای مجازی به فعالیت میپردازد. مهمترین فعالیت این مجموعه، اجرا و پخش برنامه های زنده در قالب رادیو اینترنتی ندای شیعه است. این برنامه های زنده دراستدیوی مجازی ندای شیعه در مسنجر پالتاک تولید شده و به صورت همزمان از رادیو اینترنتی ندای شیعه که در این پایگاه اینترنتی قرار دارد پخش میگردد. عمده ی این برنامه های مذهبی به موضوع معرفی و نقد ادیان و مذاهب ضاله و دفاع از مکتب تشیع در برابر شبهات میپردازد. مجموعه ی ندای شیعه همچنین اهتمام خاصی به برگزاری ویژه برنامه ها در مناسبات و وقایع مذهبی جهان اسلام دارد و در این ویژه برنامه ها از محضر اساتید برجسته ی حوزه و دانشگاه استفاده میکند.

بعد از پخش زنده و در مدت زمان کوتاهی این برنامه ها در آرشیو این پایگاه اینترنتی قرار داده شده و قابل استفاده و انتشار برای عموم میباشد. عمده ی این برنامه های مذهبی به موضوع معرفی و نقد ادیان و مذاهب ضاله و دفاع از مکتب تشیع در برابر شبهات میپردازد. شایان به ذکر است که آرشیو صوتی و مناظره های مجموعه ی ندای شیعه بزرگترین و متنوع ترین آرشیو صوتی با موضوع پاسخ به شبهات مذهبی در فضای مجازی میباشد.

مجموعه ی ندای شیعه از وجود برجسته ترین اساتید حوزه و دانشگاه درعرصه ی پاسخ به شبهات، از جمله همه ی اساتید شبکه ی جهانی ولایت ، شبکه ی ثامن، شبکه ی بقیع، و شبکه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بهره میبرد. این مجموعه مفتخر به حضور اساتیدی همچون آیت الله دکتر حسینی قزوینی ، آیت الله نجم الدین طبسی ، حجت الاسلام محمدجعفر طبسی ، حجت الاسلام معاونیان ، استاد نیکنام ، استاد رائفی پور ، حجج الاسلام ابوالقاسمی، یزدانی، عباسی، و روستایی ، شهبازیان ، آیتی ، جعفری و سایر اساتید بزرگوار شیعه بوده و همچنین به تربیت نیروهای جوان و ولایی برای دفاع از مکتب حقه ی جعفری میپردازد.

یکی از فعالیت های برجسته ی مجموعه ی ندای شیعه برگزاری مناظرات در موضوعات متنوع با مخالفین مکتب تشیع است. این مناظرات به صورت رسمی و همچنین آزمایشی در استدیوی مجازی ندای شیعه برگزار میشود و به صورت گسترده در فضای مجازی، از جمله در این پایگاه، نشر داده میشود.

این مجموعه با برگزاری سه سال برنامه های روزانه و مناظره های گوناگون با مذاهب و مکاتب گوناگون پیشتاز دفاع از مکتب تشیع به صورت صوتی در فضای مجازی است. از مهمترین فعالیت های مجموعه ی ندای شیعه میتوان به تولید و اجرای برنامه ی ندای شیعه از شبکه ی جهانی ولایت به صورت هفتگی اشاره کرد که در آن به شبهات پوچ شبکه های ضاله ی وهابی پاسخ داده میشود. این برنامه که نگین درخشان فعالیتهای مجموعه ی مذهبی ندای شیعه است با استقبال چشمگیر بینندگان فهیم شبکه ی جهانی ولایت روبرو شد و باعث شد تا کارشناسان شبکه های ضاله ی وهابی به عجز علمی خود اعتراف کنند.

با سعی و تلاش بی وقفه ی شیعیان حضرت امیرالمومنین (علیه السلام)، پایگاه مجموعه ی مذهبی ندای شیعه در خط مقدم پاسخ به شبهات و ضربه زدن به ادیان و مذاهب ضاله و مخالفین مکتب تشیع قرار دارد. مقاله های متنوع که به صورت روزانه در این پایگاه قرار داده می شوند حاوی جدیدترین پاسخ ها به شبهات مذهبی و همچنین به روزترین مطالب علمی در عرصه ی پاسخ به شبهات می باشند. این پایگاه همچنین وقایع مهم جهان اسلام را در قالب خبر پوشش می دهد. مطالب مربوط به این پایگاه از طریق صفحات رسمی مجموعه ی ندای شیعه در شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک، توئیتر، اینستاگرام، گوگل پلاس، و همچنین کلوب نشر داده می شوند.

مجموعه ی ندای شیعه مفتخر به دریافت رهنمودهای اساتید حوزه و دانشگاه و به ویژه شبکه ی جهانی ولایت میباشد. شایان ذکر است که این مجموعه صرفا یک مجموعه ی مذهبی مطلق میباشد و هیچگونه گرایشی به هیچکدام از طیف های سیاسی داخلی و یا خارج از ایران ندارد. در عین حال مجموعه ی ندای شیعه خود را ملزم به رعایت قوانین کشور عزیز جمهوری اسلامی ایران می داند و همواره وامدار رهنمودهای مراجع عظام تقلید خواهد بود.

مشاهده سایت http://nedayeshia.com/home/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید