سايت موعود

سايت موعود يك مركز اطلاع‌رساني فرهنگي است كه نشر فرهنگ مهدوي و ارائه مباحث معرفتي درباره‌ي حضرت مهدي عليه‌السلام در زمره‌ي مهم‌ترين موضوعات مورد توجه اين مركز است.
نگاهي كوتاه و گذرا داريم براي آشنايي اجمالي با اين پايگاه اطلاع‌رساني:


* عناوين اخبار تازه

* مقالات اين قسمت يكي از جامع‌ترين بخش‌هاي اين سايت مي‌باشد كه مقالات متعددي در زمينه‌ي مهدويت، معارف اسلامي، فرهنگي و اجتماعي را به شيفتگان معارف اهل‌بيت عليهم‌السلام ارائه مي‌دهد. برخي از عناوين اين بخش عبارتند از:
امام مهدي عليه‌السلام، ظهور و نشانه‌ها، ياران، منتظران، اديان و مذاهب مهدويت، غرب و منجي‌گرايي، تكاليف منتظران، معارف اسلامي ، امام حسين عليه‌السلام و عاشورا، امام علي عليه‌السلام و واقعه غدير خم، معرفي كتب مهدوي و فرهنگي، پرسش و پاسخ، مسيحيت صهيونيستي، يهود، فراماسونري، شعر و داستان، سينما و رسانه ، اخلاق و تربيت، جامعه‌ي مهدوي جامعه‌ي مطلوب و ...
* ماهنامه موعود: با مراجعه به اين بخش مي‌توان كليه‌ي مجلات موعود را كه تا به حال منتشر شده ملاحظه نمود.
* نشر موعود: به معرفي كتابهاي انتشارات موعود، انتشارات بوستان و مجموعه كتابهاي مطالعات فرهنگي و كتب چهل حديث مي‌پردازد.
* چند رسانه‌اي : مجموعه دعاهاي منسوب به امام زمان عليه‌السلام (زيارات و دعاها)، دكلمه‌هاي مهدوي(صوتي)، طرح روز(شامل طرحهاي مهدوي و مناسبتي)، ادعيه و برنامه‌هاي ويژه ماه مبارك رمضان و همچنين معرفي لوح‌هاي فشرده موعود در اين بخش گنجانده شده است.
* پايگاههاي ديگر: شما مي‌توانيد با ماهيت و فعاليت ديگر پايگاهها و وبلاگ‌هاي مهدوي، پايگاههاي اسلامي ، فرهنگي و مراجع عظام در اين بخش آشنا شويد.
در اين سايت علاوه بر موضوعات منو اصلي كه عنوان شد در صفحه‌ي اصلي عنوان‌« مطالب جذاب و خواندني ويژه نوجوانان» ديده مي‌شود، با مراجعه به اين شاخه مي‌توان از مطالب متنوع و مفيدي با عناوين مقالات ، گفتگو، معرفي وبلاگ و كتاب،‌داستان، شعر و ادب، پرسش و پاسخ و ... استفاده كرد

 

آدرس سایت : www.mouood.org

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید