مرکز اطلاع رسانی ابوتراب سایتی است پیرامون امیرالمؤمنین علی علیه السلام که به هدف نشر نام و فضائل ایشان در عالم فعالیت می کند. این سایت زمینه ای است برای تمام کسانی که می خواهند از ولی خدا بگویند ، بشنوند ، بخوانند و بدانند.


 معرفی بیشتر پایگاه :


- امیرالمؤمنین در قرآن : این بخش به معرفی آیات و سوره هایی که در شأن مولای متقیان علی علیه السلام نازل گشته ، می پردازد . البته به همراه ذکر روایات و منابعی که در ذیل آیات آمده است .


- مقالات : بخش مقالات به بررسی موضوعات مختلفی راجع به حضرت علی علیه السلام از جمله بررسی حدیث غدیر ، آیه مباهله ، اصول تربیت از دیدگاه امام علی، مولی دوستی یا سرپرستی و ... پرداخته است .

- اصحاب : شما می توانید با نام یاران و اصحاب امیرالمؤمنین و زندگی آنها در این بخش آشنا شوید.

- فضائل : هدف این بخش بیان داستانها و روایت هایی از فضائل حضرت علی علیه السلام از زبان راویان مختلف است .

- معرفی علما : آشنایی با زندگی روات و محدثین بزرگ شیعه هم چون سیدبن طاووس ، شیخ صدوق ، کلینی و ... در این بخش گنجانده شده است .
- سخنرانی : این بخش صوتی شامل سخنرانی هایی با موضوعات مختلف راجع به امیرالمؤمنین علیه السلام می باشد .
- آداب زندگی : در بخش آداب زندگی می توانید به مطالعه برخی از آداب و رسوم زندگی اسلامی در کلام اولین امام شیعیان بپردازید .
- زندگی نامه : زندگی نامه عنوان بخش دیگری است که به بیان داستانهایی کوتاه در دورانهای مختلف زندگی حضرت علی علیه السلام پرداخته است .
- غدیر : در این بخش علاوه بر ذکر متن عربی و فارسی خطابه غدیر موضوعات مختلفی راجع به غدیر با استناد به ر وایات معتبر شیعی و سنی نیز بیان شده است .
- وهابیت : برای آشنایی هر چه بیشتر با پایه گذاران وهابیت مانند : ابن تیمیه ، محمدبن عبد الوهاب و نیز عقاید وهابیت و تلاش های آنها برای نابودی شعائر دینی و ... می توانید به این بخش مراجعه کنید .


در این سایت بخش های معجزات، قضاوت ها، معرفی کتاب، پیشگویی ها، گالری عکس، گالری صوت و ... وجود دارند که در همه ی آنها سعی شده است به معرفی هر چه بیشتر این امام مظلوم پرداخته شود و البته از دل نوشته ها و تحقیقات شما عزیزان درباره ی اولین پیشوای شیعیان نیز استقبال می شود .

 

سایت تخصصی امیرالمؤمنین www.aboutorab.com

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید