سايت الشيعه يک پايگاه اطلاع رساني است که جهت تبليغ دين مبين اسلام و ارائه خدمات به تمامي شيفتگان اهل بيت عصمت و طهارت علیهم السلام به ۳۰ زبان رايج دنيا ارائه و توسط مرکز جهاني اطلاع رساني آل البيت عليه السلام راه اندازي شده است.


موضوعات اصلي مطرح شده در صفحه ي اصلي اين سايت عبارتند از:


* قرآن کريم: اين بخش شامل متن قرآن ، جستجو گر آيات و لغات ، آموزش ، معرفي و ارائه زندگي نامه حافظان ، قاريان ، مترجمين و متن مقالات و کتاب هاي قرآني مي باشد.
* اهل بيت عليه السلام: زندگي نامه معصومين ، گزيده اي از شرح حال خاندان عصمت و طهارت عليه السلام و همچنين اصحاب ايشان ، تصاوير اماکن متبرکه از جمله قسمت هاي اين بخش است.
* تشـيع: در بازديد از اين بخش مي توانيد به مطالعه و معرفي اجمالي مذهب شيعه ، شرح حال بزرگان شيعه ، پاسخ به شبهات ، کتاب ها و مقالات و... بپردازيد.
* مراجع و علما: شما مي توانيد علاوه بر آشنايي با زندگي علما در اين بخش سؤالات شرعي و اعتقادي خود را به محضر مراجع تقليد دلخواه اعلام و پاسخ مربوطه را دريافت نماييد.
* خاورشناسي: مباحث مطرح شده در بخش خاورشناسي عبارتند از: تاريخچه ، زندگي نامه ، شبهات ، اسلام شناسي ، مسلمان شدگان ، مراکز تحقيقاتي ، مطالعات و رويدادها.
* اجتماعي: بخش مورد توجه تمام مقاطع سني است که شامل موضوعات مربوط به خانواده ، بانوان ، جوانان و مجله ي چرخ و فلک براي کودکان و نوجوانان مي باشد.
* کتاب سرا: علاقه مندان به کتاب مي توانند با مراجعه به اين قسمت به مطالعه ي کتاب در موضوعات مختلف ، مقالات ، مجلات ، پايان نامه هاي حوزوي و دانشگاهي و اشعار مذهبي بپردازند.
* گفتمان: بخش جالب ديگري است که مخاطبين مي توانند در موضوعات از پيش مطرح شده به مناظره بنشينند و با نظرات يکديگر آشنا شوند.
* اخبار شيعه: اخبار داخلي ، بين المللي ، عتبات عاليات ، حوادث و اخبار عمومي از عناوين خبر هاي اين سايت مي باشد.
* بانک صوتي ، نگارخانه ، حوزه علميه ، خدمات و مراکز و مؤسسات از ديگر بخش هاي مورد توجه علاقه مندان به اهل و بيت عليهم السلام است که هر کدام به بررسي موضوعات و مطالب مفيدي مي پردازد.

 

ورود به سایت الشیعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید